Latvijas Universitātes (LU) maģistrantūras studentiem ir iespēja bez maksas piedalīties Eiropas Investīciju bankas (EIB) vasaras skolā Luksemburgā.

EIB ir gadiem ilgs LU partneris Akadēmiskā centra attīstības programmā, kas ir ticējis vīzijai par Akadēmiskā centra izveidi Torņkalnā, piedaloties Zinātņu un Rakstu mājas finansēšanā. Jau piekto gadu EIB rīko vasaras skolu, kuras laikā studenti tiek iepazīstināti ar EIB darbības principiem, banku un finanšu sistēmu Eiropā, ar EIB vērtībām un orientāciju uz Zaļo kursu. 

Arī šogad trim LU maģistrantūras studentiem būs iespēja piedalīties 10 dienu garā vasaras skolā, kas šogad notiks attālināti 24.-28.jūnijā, kā arī Luksemburgā no 29. jūnija līdz 6. jūlijam. 

 

Reģistrējies informatīvam semināram par pasākumu, lai uzzunātu vairāk:

19.martā plkst.10.00 (SPIED ŠEIT)

vai

20 martā plkst.12.00 (SPIED ŠEIT)

 

Ja esi jebkuras LU maģistrantūras programmas students un Tevi interesē banku sistēmas darbība Eiropā - piesakies! 

Lai uzzinātu vairāk, iepazīsties ar EIB vasaras skolas bukletu un nolikumu un reģistrējies

 

Biežāk uzdotie jautājumi: 

Kas ir EIB vasaras skola? 
Tā ir Eiropas Investīciju bankas rīkota nedēļu gara izglītības programma, kurā piedalās studenti no visas Eiropas. Studentiem ir iespēja uzzināt, kā darbojas EIB un Eiropas institūcijas, dibināt kontaktus. 

Kur un kad notiks EIB vasaras skola? 
EIB vasaras skola notiks attālināti 24.-28.jūnijā, kā arī Luksemburgā no 29. jūnija līdz 6. jūlijam. 

Cik LU studenti tajā piedalīsies? 
Konkursa kārtībā tiks izvēlēti 3 LU maģistrantūras programmu studenti. 

Kas var piedalīties konkursā? 
Jebkuras LU maģistrantūras studiju programmas students (ieskaitot studentus, kas absolvē maģistra studiju programmu 2024. gadā). 

Kas jādara, lai piedalītos konkursā? 
Jāaizpilda konkursa nolikumā esošā veidlapa (nolikuma 1. pielikums), elektroniski jāparaksta un kopā ar CV jāievieto pieteikšanās anketā vai arī jāiesūta pa pastu LU ACAP Rīgā, Jelgavas ielā 3, 626. kab. līdz pieteikšanās termiņa beigām.  

Kāds ir pieteikšanās termiņš? 
2024. gada 14. aprīlis pulksten 23.59. 

Kādas ir izmaksas? 
EIB sedz visas izmaksas, kas saistītas ar uzturēšanos (dzīvošana, ēšana). LU konkursā uzvarējušajiem kompensēs ceļojuma izmaksas saskaņā ar nolikumu līdz 400 EUR. 

Dalīties