Latvijas Universitātes (LU) studentiem ir iespēja bez maksas piedalīties Eiropas Investīciju bankas (EIB) vasaras skolā Luksemburgā.

EIB ir gadiem ilgs LU partneris Akadēmiskā centra attīstības programmā, kas ir ticējis vīzijai par Akadēmiskā centra izveidi Torņkalnā, piedaloties Zinātņu un Rakstu mājas finansēšanā. Jau piekto gadu EIB rīko vasaras skolu, kuras laikā studenti tiek iepazīstināti ar EIB darbības principiem, banku un finanšu sistēmu Eiropā, ar EIB vērtībām un orientāciju uz Zaļo kursu. Arī šogad trim LU maģistrantūras studentiem būs iespēja piedalīties 10 dienu garā vasaras skolā, kas notiks Luksemburgā no 28. jūnija līdz 9. jūlijam.

Vairāk informācijas par pieteikšanās procesu EIB vasaras skolai sekos drīzumā!

Ja vēlies uzzināt vairāk par EIB vasaras skolu, piedalies informatīvā seminārā, kas norisināsies jau trešdien, 30. martā, plkst. 10:45, kurā EIB institūta Zināšanu nodaļas vadītājs Fulčēri Bruni Ročia pastāstīs par vasaras skolu, tur notiekošo un atbildēs uz jebkuru jautājumu. Seminārs norisināsies Zinātņu mājas 301. telpā, kā arī būs pieejama tiešraide.

Pieteikuma anketa semināram: https://ej.uz/EIBseminars.

Dalīties