Dabaszinātņu bibliotēka, kurā grāmatas nekad neguļ

  • Bibliotēka un lasītava atrodas ēkas 1. stāvā
  • Studiju darba vietas studentu individuālajam un grupu darbam

Dabaszinātņu bibliotēkas bibliotekāra-konsultanta darbalaiks:

  • Pirmdienās-piektdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00
  • Sestdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00
  • Pārējā laikā bibliotēka pieejama pašapkalpošanās režīmā atbilstoši Dabas mājas darbalaikam. Bibliotēka, LU studentiem uzrādot LU studenta apliecību, ir pieejama visu diennakti; pārējiem, uzrādot personas apliecinošu dokumentu, no plkst. 8.00 līdz 22.00.

Bibliotēka izvietota 1. stāvā un antresolstāvā.

Mūsu bibliotēkā grāmatas nekad neguļ - tā atvērta 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Šeit iespējams strādāt ar plānotajiem vai iekavētajiem, vai apjomīgajiem studiju darbiem visu nakti. Talkā nāks krājumā esošie 26 000 eksemplāri ar pieprasītākajiem un jaunākajiem izdevumiem dabaszinātņu un eksakto zinātņu jomā un vairāk nekā 170 tūkstoši e-resursu. Grāmatas paņemt uz mājām, nodot vai pagarināt var jebkurā laikā, izmantojot pašapkalpošanās iekārtu.

Bibliotēkā pieejami 3 stacionārie datori darbam ar bibliotēkas Kopkatalogu un 20 portatīvie datori, kurus darbam bibliotēkā var saņemt pie bibliotekāra-konsultanta. Darba galdi aprīkoti ar regulējamu apgaismojumu un elektrības kontaktiem. Bibliotēkā sev nepieciešamo varēsi gan izdrukāt, gan nokopēt, kā arī ieskenēt, saskaņā ar bibliotēkas maksas pakalpojumu cenrādi. Ar pilnu bibliotēkas maksas un pamatpakalpojumu klāstu var iepazīties šeit.

Antresolstāvā atrodas īpaši iekārtota lasītava ar augstajiem darba galdiem, kā arī pieejama uzziņu literatūra un dažādu sociālo zinātņu nozaru informācijas resursi. 

Lasītāju darba vietas iekārtotas arī ērtiem atpūtas brīžiem.

 

E-pasts: dabasbibl@lu.lv
Skype: LU Bibliotēkas Dabaszinātņu bibliotēka

Par LU Bibliotēkas aktualitātēm vairāk vietnēs:
Twitter - @InfoBibl
Facebook - bibliotekalu
Portālā - www.biblioteka.lu.lv

Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai LU Bibliotēkas mājaslapā

LU Bibliotēkas lietošanas noteikumi